Wyprawy quadem

Zapraszamy Państwa na wyprawę w gory pojazdem UTV. Pojazd UTV to inaczej Buggy, ktory stanowi połączenie quada i mocnego samochodu terenowego. Podobnie jak quad pokona nawet najbardziej wymagający teren, krętą pełną dziur drogę, wzniesienia, zjazdy, kamieniste lub błotne podłoże a nawet śnieg to warunki wręcz stworzone dla pojazdów UTV.

Wspaniała przygoda, niepowtarzalne emocje

Wyprawa w teren leśny i górzysty jest dobrym sposobem na świetną zabawę i czynne spędzanie wolnego czasu a jazda terenowym pojazdem UTV to prawdziwa gratka nie tylko dla koneserów ale także dla osób preferujących rekreacyjnie i spokojne przejażdżki . Dostosujemy trase i tryb jazdy do potrzeb naszych klientów.
Dysponujemy trzema nowymi pojazdami UTV :
CAN AM TRAXTER 800,YAMAHA VIKING 700 oraz POLARIS RANGER 570 .Każdy z tych pojazdów pomieści dwie osoby plus kierowcę , którego Panstwo otrzymują od nas w cenie wycieczki. Start naszej przejażdżki zaczyna się w Nowym Targu , a trasy ustalane są indywidualnie z klientem na miejscu tak aby klient mógł wybrać jaką trasa chce jechać – ostra, średnio ostra czy łagodna .

WARIANT 1 koszt 400 zł (1-2 osób)

trasa o długości 15 km w terenie górzystym , czas wyprawy to około 3 godziny w zależności od warunków atmosferycznych .

Cena zawiera
– kierowcę, paliwo oraz pyszną kiełbasę smażoną na ognisku.

WARIANT 2 koszt 300 zł(1-2 osób)

trasa o długości 15 km w terenie górzystym , czas wyprawy to około 3 godziny w zależności od warunków atmosferycznych .

Cena zawiera
– kierowcę oraz paliwo

Kontakt: telefon 533 227 415